1 сесія 7 скликання Межиріцької сільської ради
Про початок повноважень депутатів Межиріцької сільської ради
Заслухавши інформацію голови Межиріцької сільської територіальної виборчої комісії Редьки О.Г. про результати виборів депутатів Межиріцької сільської ради об’єднаної територіальної громади VII скликання 29 жовтня 2017 року, керуючись ст. 45, ч.2 ст. 46, ч.1 ст.49 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,ч.2 ст.4,ч.1 ст.9 Закону України „ Про статус депутатів місцевих рад ”, ч.12 ст.85 Закону України „Про місцеві вибори “, ч.2 ст.8 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, сільська рада вирішила:
1. Прийняти до відома факт початку повноважень депутатів Межиріцької сільської ради VII скликання по 26 округах:
1. Харчев Юрій Володимирович
2. Редька Юрій Леонідович
3. Чумак Тетяна Вікторівна
4. Тимчук Костянтин Георгійович
5. Кудрицький Андрій Григорович
6. Колодуб Надія Василівна
7. Чабан Тетяна Іванівна
8. Петухов Юрій Валентинович
9. Григор’єва Олена Григорівна
10. Мельник Інна Петрівна
11. Подорожній Геннадій Васильович
12. Васько Галина Миколаївна
13. Куліш Ірина Анатоліївна
14. Діхтяренко Віктор Іванович
15. Соболь Сергій Васильович
16. Балак Віталій Євгенійович
17. Ставицька Валентина Сергіївна
18. Позняк Геннадій Іванович
19. Білий Сергій Петрович
20. Стрюченко Лариса Григорівна
21. Костиря Тетяна Вікторівна
22. Литвин Тетяна Павлівна
23. Чумак Юрій Анатолійович
24. Дандикін Сергій Миколайович
25. Злидньов Ігор Олексійович
26. Щербина Олександр Іванович
2. Видати депутатам Межиріцької сільської ради VII скликання посвідчення депутата Межиріцької сільської ради.
Сільський голова О.Г. Луценко
c. Межиріч
10 листопада 2017 року
№ 1-1/VIІ
МЕЖИРІЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ
Про початок повноважень Межиріцького сільського голови
Заслухавши інформацію голови Межиріцької сільської територіальної виборчої комісії Редьки О.Г. про результати виборів Межиріцького сільського голови об’єднаної територіальної громади та обрання на посаду Межиріцького сільського голови Луценка Олександра Григоровича на підставі ч.1 ст. 42 та ч.3 ст.46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,ч.12 ст.85 Закону України „Про місцеві вибори “, ст.10,11,14,15 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування ”, сільська рада вирішила:
1. Інформацію голови Межиріцької територіальної виборчої комісії Редьки Олени Григорівни про результати виборів Межиріцького сільського голови та обрання на посаду Межиріцького сільського голови Луценко Олександра Григоровича взяти до відома.
2. Заслухати складання Присяги посадової особи місцевого самоврядування Межиріцьким сільським головою Луценком Олександром Григоровичем та вважати його таким, що вступив на посаду.
3. Присвоїти Межиріцькому сільському голові Луценку Олександру Григоровичу 8 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах четвертої категорії посад.
Сільський голова О.Г. Луценко
c.Межиріч
10 листопада 2017 року
№ 2-1/VIІ
МЕЖИРІЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ
Про оплату праці сільського голови
На підставі ст. 21 Закону України „ Про службу в органах місцевого самоврядування ” , постанови Кабінету Міністрів України від 09.03. 2006 року № 268 „ Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади , прокуратури , судів та інших органів ” , постановою Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2008 року № 34 „ Про внесення зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів України ” , сільська рада вирішила:
1 . В 2017 році щомісячно преміювати сільського голову відповідно до „Положення про преміювання працівників виконавчого апарату сільської ради “ та особистого вкладу в загальні результати роботи у межах фонду преміювання утвореного у розмірі не менш як 10% посадового окладу та економії фонду оплати праці.
2. Встановити надбавку за вислугу років з урахуванням надбавки за ранг і залежно від стажу служби в органах місцевого самоврядування.
3. Встановити надбавку за високі досягнення в праці або за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за вислугу років.
4. Надавати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.
5. Виплату здійснювати в межах затвердженого сільською радою фонду оплати праці працівників виконавчого апарату сільської ради на рік.
Сільський голова О.Г. Луценко
с. Межиріч
10 листопада 2017 року
№ 3 – 1 /VІІ
МЕЖИРІЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ
Про обрання лічильної комісії з виборів секретаря Межиріцької сільської ради
Згідно ст. ст. 26, 50, ч. 3 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та ст. 10 “Про службу в органах місцевого самоврядування”, сільська рада вирішила:
1. Затвердити лічильну комісію в кількості 3 депутатів та її персональний склад:
- Мельник Інна Петрівна,
- Ставицька Валентина Сергіївна,
- Литвин Тетяна Павлівна.
2. Лічильній комісії приступити до роботи.
Сільський голова О.Г. Луценко
c.Межиріч
10 листопада 2017 року
№ 4-1/VІІ
МЕЖИРІЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ
Про Порядок обрання секретаря сільської ради
Керуючись п. 1 ст.50 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, на підставі інформації голови лічильної комісії, сільська рада вирішила:
1.Затвердити Порядок обрання секретаря Межиріцької сільської ради згідно додатку.
2. Обрання секретаря сільської ради проводити відповідно до даного Порядку.
Сільський голова О.Г. Луценко
c.Межиріч
10 листопада 2017 року
№ 5-1/VIІ
Додаток до рішення
сільської ради
від 10.11.2017 року № 5
ПОРЯДОК ОБРАННЯ СЕКРЕТАРЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Для проведення виборів секретаря сільської ради з числа депутатів сільської ради обирається лічильна комісія у кількості 3 чоловік.
Голова і секретар лічильної комісії обираються на її першому засіданні.
Пропозицію щодо кандидата на посаду секретаря сільської ради, надає голова сільської ради. До бюлетенів для голосування по виборах секретаря сільської ради, включається кандидатура, запропонована головою сільської ради із зазначенням даних, передбачених статтею № 13 Закону України.
На кожному бюлетені голова і секретар лічильної комісії ставляють свої підписи.
Перед початком голосування скриньку для голосування перевіряє, опечатує голова лічильної комісії і разом з секретарем ставлять свої підписи.
Бюлетені для голосування видаються депутатам на підставі реєстру згідно списку загального складу ради безпосередньо перед голосуванням. Про одержання бюлетенів депутатів депутати розписуються в реєстрі.
Голосування проводиться в кімнаті для таємного голосування і здійснюється шляхом проставлення в бюлетені для голосування позначки “+” на проти прізвища кандидата, за якого депутат голосує. Депутат може голосувати тільки за одного кандидата на кожну посаду. У разі, коли кандидат не підтримує жодного кандидата, він робить відповідну позначку у квадраті навпроти слів “ не підтримую жодного кандидата”.
Лічильна комісія після закінчення голосування підраховує голоси по кожному виду виборів:
невикористані бюлетені і гасить їх
загальну кількість виданих бюлетенів, згідно реєстру
загальну кількість бюлетенів, що були у скриньці для голосування
загальну кількість недійсних бюлетенів
кількість голосів поданих за кожного кандидата
кількість голосів, які не підтримали жодного кандидата
Не дійсними вважаються бюлетені:
не встановленого зразка
бюлетені, в яких зроблено позначки напроти прізвищ більше як одного кандидата
бюлетені, в яких не зроблено жодної позначки
бюлетені, в яких не можливо з’ясувати волевиявлення депутата.
Прізвища додатково вписані до бюлетенів, при підрахунку голосів не враховуються.
У разі виникнення сумнівів щодо дійсності бюлетеня питання вирішується лічильною комісією шляхом голосування.
Обраним вважається кандидат, за якого проголосувало більшість від загального складу ради ( тобто 12 і більше чоловік).
У разі , коли ні один із кандидатів не набрав необхідну кількість голосів проводяться повторні вибори.
Лічильна комісія може визнати вибори не дійсними, якщо в ході їх проведення допущені порушення цього порядку, які вплинули на результат виборів.
Результати голосування встановлюються лічильною комісією. На підставі цих результатів лічильна комісія приймає рішення про підсумки виборів. Після цього всі бюлетені запаковуються в пакет, який опечатується і підписується головою і секретарем лічильної комісії.
Лічильна комісія інформує про результати голосування і підсумки виборів на її пленарному засіданні.
Секретар сільської ради: Т.В. Чумак
МЕЖИРІЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ
Про обрання секретаря Межиріцької сільської ради.
Розглянувши пропозицію Межиріцького сільського голови Луценка О.Г., керуючись п.4 ст. 26, п.4 ч.4 ст. 42, ч.1 ст. 50, ч. 3 ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, протоколу лічильної комісії (додається ) сільська рада вирішила:
1. Обрати на посаду секретаря Межиріцької сільської ради на строк повноважень Межиріцької сільської ради Чумак Тетяну Вікторівну – депутата Межиріцької сільської ради, обрану по одномандатному виборчому округу № 3 із збереженням їй 7 рангу посадової особи місцевого самоврядування в межах IV категорії.
2. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.
Сільський голова О.Г. Луценко
c.Межиріч
10 листопада 2017 року
№ 6 - 1/VII
МЕЖИРІЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ
Про секретаря виконавчого комітету Межиріцької сільської ради
Згідно пункту 4 статті 50 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законів України “Про нотаріат” та “Про державну реєстрацію актів цивільного стану”, сільська рада вирішила:
1. Доручити секретарю сільської ради Чумак Тетяні Вікторівні до призначення особи на посаду керуючого справами Межиріцької ОТГ (секретаря виконкому), здійснювати повноваження секретаря виконавчого комітету Межиріцької сільської ради.
2. Надати секретарю виконавчого комітету Чумак Тетяні Вікторівні
повноваження по вчиненню нотаріальних дій та державної реєстрації актів цивільного стану ( в межах компетенції) на території Межиріцької сільської ради .
Сільський голова О.Г. Луценко
c.Межиріч
10 листопада 2017 року
№ 7-1/VІІ
МЕЖИРІЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ
Про постійні комісії Межиріцької сільської ради
З метою вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до відання Межиріцької сільської ради, здійснення контролю за виконанням рішень Межиріцької сільської ради та її виконавчого комітету, керуючись ст. 47 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада вирішила:
1.Визначити такий перелік постійних комісій Межиріцької сільської ради:
1) Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту;
2) Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва;
3) Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою;
4) Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту;
5) Постійна комісія з гуманітарних питань.
2. Затвердити Положення про постійні комісії Межиріцької сільської ради (Додаток 1 до цього рішення).
3.Обрати постійні комісії Межиріцької сільської ради у наступному складі:
1. Комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту:
Голова постійної комісії – Соболь Сергій Васильович
Члени постійної комісії:
Редька Юрій Леонідович;
Куліш Ірина Анатоліївна;
Подорожній Геннадій Васильович;
Ставицька Валентина Сергіївна.
2. Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку , інвестицій та міжнародного співробітництва:
Голова комісії - Злидньов Ігор Олексійович
Члени постійної комісії:
Харчев Юрій Володимирович;
Позняк Геннадій Іванович;
Мельник Інна Петрівна;
Васько Галина Миколаївна.
3. Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою:
Голова комісії – Щербина Олександр Іванович
Члени постійної комісії:
Білий Сергій Петрович;
Балак Віталій Євгенійович;
Чумак Юрій Анатолійович;
Чабан Тетяна Іванівна.
4. Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту:
Голова комісії – Григор’єва Олена Григорівна
Члени постійної комісії:
Кудрицький Андрій Григорович;
Костиря Тетяна Вікторівна;
Тимчук Костянтин Георгійович;
Литвин Тетяна Павлівна.
5. Постійна комісія з гуманітарних питань:
Голова комісії – Петухов Юрій Валентинович;
Члени постійної комісії:
Дандикін Сергій Миколайович;
Колодуб Надія Василівна;
Стрюченко Лариса Григорівна;
Діхтяренко Віктор Іванович.
4. Головам утворених постійних комісій Межиріцької сільської ради забезпечити на першому засіданні кожної комісії вирішення питань щодо структури комісії, у тому числі обрання заступника голови та секретаря комісії.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту (Голова постійної комісії – Соболь С.В.).
Сільський голова О.Г. Луценко
c.Межиріч
10 листопада 2017 року
№ 8-1/VІІ
Додаток 1 до рішення
Межиріцької сільської ради
від «10» листопада 2017 р. № 8
ПОЛОЖЕННЯ
про постійні комісії Межиріцької сільської ради
1.Загальні положення
1. Постійна комісія Межиріцької сільської ради (далі – постійна комісія) є органом ради, що обирається з числа її депутатів для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до відання ради, здійснення контролю за виконанням рішень ради, контролю за рішеннями виконавчого комітету.
1. Постійна комісія обирається радою на строк її повноважень у складі голови і членів постійної комісії. Всі інші питання структури постійної комісії вирішуються постійною комісією.
1. До складу постійної комісії не можуть бути обрані сільський голова та секретар ради.
1. Постійна комісія підзвітна Межиріцькій сільській раді та відповідальна перед нею.
1. У своїй діяльності постійна комісія ради керується Конституцією України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, іншими законодавчими актами, рішеннями ради, Регламентом ради та цим Положенням.
1. Діяльність постійної комісії ради здійснюється на основі планів роботи, прийнятих на засіданні постійної комісії, доручень громади, сільського голови або секретаря ради.
1. Кожна постійна комісія в своїй діяльності взаємодіє з іншими постійними та тимчасовими комісіями ради та відділами виконавчих органів Межиріцької сільської ради, іншими особами, незалежно від організаційно-правової форми та форми власності.
1. Перелік і функціональна спрямованість постійних комісій визначаються з урахуванням вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” щодо реалізації повноважень ради у здійсненні державної регуляторної політики постійними комісіями відповідної ради. Назва комісії має відображати її функціональну спрямованість.
1. Депутати працюють у постійній комісії на громадських засадах.
1. За наявності технічної та організаційної можливості діяльність постійних комісій висвітлюється на сайті ради та у ЗМІ.
1. За наявності у ради офіційного веб-сайту має бути забезпечене:
0. розміщення на ньому діючої редакції Положення про постійні комісії, склад членів кожної постійної комісії;
0. плану роботи ради, з зазначенням точних дат проведення чергових засідань, адрес приміщень, відповідальних осіб за проведення засідань комісій;
0. розміщення протоколів, висновків, рекомендацій постійних комісій;
0. завчасне оприлюднення інформації про час, місце та порядок денний засідань постійних комісій;
0. розміщення звітів постійних комісій.
1. Основною формою роботи постійної комісії є засідання.
1. Засідання постійної комісії скликаються в міру необхідності і є правомочними, якщо в них бере участь не менш як половина від загального складу комісії.
1. Засідання постійних комісій є відкритими та гласними, жодній особі не може бути відмовлено у праві присутності на її засіданні. Проведення закритих засідань заборонено. Право особи бути присутньою на засіданні постійної комісії може бути обмежено лише у випадку, коли така особа перешкоджає роботі комісії.
1. Як правило, засідання постійної комісії відбуваються у приміщеннях, виділених радою. У разі надходження інформації про можливу присутність значної кількості осіб під час засідання комісії, її голова (особа, яка виконує обов’язки голови комісії на час його відсутності) має звернутися до секретаря ради із заявою про надання приміщення, яке забезпечить розміщення осіб, які бажають прийняти участь у засіданні комісії.
1. Комісії можуть проводити виїзні засідання. Про дату, час та місце проведення виїзного засідання голова комісії повідомляє організаційний відділ ради не пізніше, ніж за 2 доби до початку засідання.
2.Завдання та організація діяльності постійних комісій
2. Основним завданням постійної комісії є розробка та попередній розгляд проектів рішень, що виносяться на розгляд ради, підготовка висновків з питань, які планується винести на розгляд ради.
2. Постійні комісії за дорученням ради або за власною ініціативою попередньо розглядають проекти програм соціально-економічного і культурного розвитку, місцевого бюджету, звіти про виконання програм і бюджету, вивчають і готують питання про стан та розвиток відповідних галузей господарського і соціально-культурного будівництва, інші питання, які вносяться на розгляд ради, виступають на сесіях ради з доповідями і співдоповідями.
2. Постійні комісії за дорученням ради, секретаря ради або за власною ініціативою вивчають діяльність підзвітних і підконтрольних раді та виконавчому комітету сільської ради органів, а також питань, віднесених до відання ради, місцевих державних адміністрацій, підприємств, установ та організацій, їх філіалів і відділень незалежно від форм власності та їх посадових осіб, подають за результатами перевірки рекомендації на розгляд їх керівників, а в необхідних випадках - на розгляд ради або виконавчого комітету сільської ради; здійснюють контроль за виконанням рішень ради, виконавчого комітету сільської ради.
2. Постійна комісія у питаннях, які належать до її відання, та в порядку, визначеному законом, має право отримувати від керівників органів, підприємств, установ, організацій та їх філіалів і відділень, необхідні матеріали і документи.
2. За результатами вивчення і розгляду питань постійні комісії готують висновки і рекомендації. Висновки і рекомендації постійної комісії приймаються більшістю голосів від загального складу комісії і підписуються головою комісії, а в разі його відсутності - заступником голови або секретарем комісії. Протоколи засідань комісії підписуються головою і секретарем комісії. Висновки і рекомендації постійної комісії, протоколи її засідань є відкритими та оприлюднюються і надаються на запит відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” у спосіб, визначений Регламентом ради.
2. Протокол засідання постійної комісії виготовляється на протязі двох робочих днів від дня проведення засідання комісії. Кожен член комісії має право додати в протокол свою окрему думку, довідкові, письмові матеріали, повний текст свого виступу тощо. Особи, не згідні із редакцією протоколу засідання комісії, мають право подати до нього свої зауваження, які розглядаються на засіданні комісії.
2. Рекомендації постійної комісії підлягають обов’язковому розгляду органами, підприємствами, установами, організаціями, посадовими особами, яким вони адресовані. Про результати розгляду і вжиті заходи повинно бути повідомлено комісію у встановлений нею строк.
2. Постійна комісія для вивчення питань, розробки проектів рішень ради може створювати підготовчі комісії і робочі групи з залученням представників громадськості, представників управлінь та відділів ради, спеціалістів.
2. Питання, які належать до відання кількох постійних комісій, можуть за ініціативою комісії, а також за дорученням ради, її голови чи секретаря розглядатися постійними комісіями спільно. Висновки і рекомендації, прийняті постійними комісіями на їх спільних засіданнях, підписуються головами відповідних постійних комісій.
2. Всі питання, які виносяться на розгляд сесії, попередньо розглядаються профільною постійною комісією.
2. Якщо на час розгляду проекту рішення на пленарному засіданні ради стане відомо, що даний проект рішення не був розглянутий хоча би однією з постійних комісій ради, до відання якої належить відповідне питання, головуючий зобов’язаний оголосити про причини такої ситуації, зокрема про відсутність кворуму в комісіях напередодні, відмову комісій розглядати зазначений проект рішення або ж оголосити інші причини, через які питання не було попередньо розглянуте комісією ради.
2. Члени постійної комісії особисто повідомляються про час та місце проведення засідань комісій. Повідомлення надсилається секретарем комісії за вказівкою голови постійної комісії на електронну пошту депутата або смс-повідомленням. Члени комісії повинні бути сповіщені про засідання комісії не менш як за добу, а у невідкладних випадках – не менш як за 3 години. В повідомленні про засідання постійної комісії, що надсилається на електронну пошту депутата, повинен бути зазначений час і місце проведення засідання, порядок денний та необхідні для вивчення питань матеріали для. Смс-повідомлення про скликання комісії повинно містити лише час і дату засідання постійної комісії.
Електронні адреси, на які депутат бажає отримувати повідомлення, фіксуються у протоколах засідань постійних комісій та повідомляються головою комісії секретарю ради.
2. Порядок денний засідання комісії формується головою комісії за власною ініціативою та на підставі подання пропозицій від членів комісії, секретаря ради, голови громади. До порядку денного включаються питання про проекти рішень внесених на сесію, а також звернення громадян та інші питання, що входять до компетенції комісії. При скликанні позачергових засідань постійної комісії забороняється включення до порядку денного питань, які не є предметом позачергового засідання.
2. Постійна комісія розглядає проекти рішень ради за наявності усіх віз, передбачених Регламентом ради. У разі відсутності однієї чи кількох віз постійна комісія приймає рішення про можливість розгляду проекту.
2. Кожен член комісії має право на виступ на засіданні комісії, внесення пропозицій, зауважень. Слово для виступу членів комісії надається головуючим в порядку черговості. У випадку виникнення спірної ситуації питання про черговість виступів може бути поставлене на голосування.
2. Після виступу членів комісії слово для виступу може бути надано іншим особам, присутнім на засіданні. Голова громади, секретар ради, староста, автори проекту рішення, депутати ради, що не входять до складу цієї комісії, присутні на засіданні комісії, мають гарантоване право на виступ. Щодо можливості виступу інших осіб комісії приймає рішення шляхом голосування.
2. Головуючому заборонено ставити на голосування питання порядку денного, у випадку якщо присутні не реалізували свого права на виступ, в порядку визначеному вище.
2. Тривалість виступів:
- для доповіді - 5 хв.
- для співдоповіді - 3 хв.
- для участі в обговоренні - 3 хв.
- заключне слово доповідача - 3 хв.
- для репліки - 1 хв.
2. Особи, що беруть участь в обговоренні, як правило виступають один раз з обговорюваного питання порядку денного. Право виступу повторно, а також більшої тривалості може бути надано будь-якій особі за процедурним рішення комісії.
2. Член постійної комісії може висловити окрему думку щодо розгляду по суті окремого питання. Про окрему думку депутат повідомляє комісію до проведення голосування за певне питання, про що обов’язково робиться відмітка в протоколі засідання комісії.
2. За результатами вивчення і розгляду питань постійні комісії готують висновки і рекомендації та можуть готувати проекти рішень ради. Висновки, рекомендації та проекти рішень постійної комісії приймаються відкритим поіменним голосуванням більшістю голосів від загального складу комісії. Результати голосування вносяться до протоколу засідання.
2. Пропозиції і зауваження, висловлені депутатами на засіданні постійної комісії розглядаються радою чи за її дорученням іншими постійними комісіями ради або надсилаються на розгляд підзвітним і підконтрольним їй органам та посадовим особам, які зобов'язані розглянути ці пропозиції і зауваження у строки, визначені відповідною комісією. Якщо комісією не визначено строк для розгляду акту постійної комісії, то вважається, що тривалість такого розгляду не може перевищувати 10 днів із дня його отримання адресатом.
2. У випадку неможливості постійної комісії через відсутність кворуму зібратись на своє засідання протягом двох сесій ради поспіль, або більше 4 разів протягом року рада може прийняти рішення про ліквідацію відповідної комісії та передачу її функцій іншим комісіям або про зміну складу комісій.
2. Постійні комісії щорічно звітуються перед радою про свою діяльність. Звіт постійної комісії повинен бути поданий на розгляд ради не пізніше 10 лютого року, наступного за звітним. Звітування також відбувається при переобранні голови комісії. До звіту включається інформація про:
- кількість засідань постійної комісії;
- кількість розглянутих комісією питань;
- кількість комісією внесених проектів рішень;
- кількість рішень ради та виконавчого комітету, що перебували на контролі комісії;
- кількість висновків та рекомендацій, що були внесені комісією;
- відвідування засідань комісії її членами.
Звіт повинен містити план комісії на наступний період та інформацію про виконання плану за звітний період, що був складовою попереднього звіту комісії.
2. Звіт комісії розглядається на пленарному засіданні ради з доповіддю представника постійної комісії. Одночасно із прийняттям до відома звіту постійної комісії, рада вирішує питання про ефективність роботи комісії, голови комісії та дотримання ним вимог Регламенту ради та цього Положення. Також обговорюється питання про виконання своїх обов’язків членами комісії, в т.ч. відвідування ними засідань комісій.
2. Під час звітування комісій перед радою обговорюється питання про перешкоди в діяльності ради та заходи їх усунення. Результати обговорення цих питань обов’язково повинні бути включені до рішення ради про прийняття звіту комісії. Звіт комісії та рішення ради про його врахування повинні бути опубліковані у визначений радою спосіб.
2. Якщо під час розгляду питання члену комісії стане відомо про обставини, які можуть свідчити про наявність конфлікту інтересів, він зобов’язаний невідкладно повідомити про це комісію. Така заява фіксується у протоколі засідання постійної комісії. Інформація про таку заяву направляється у цей же день головою комісії (або особою, яка виконує його функції) до комісії ради, на яку покладені функції щодо контрою за дотриманням вимог про врегулювання конфлікту інтересів депутатами ради.
3.Голова постійної комісії
3. Голова комісії здійснює безпосереднє керівництво діяльністю комісії та організує її роботу, у тому числі забезпечує організаційну підготовку її засідань.
3. Порядок обрання та відкликання голів постійних комісій визначаються Регламентом ради.
3. Голова постійної комісії:
0. Скликає і веде засідання комісії.
0. Дає доручення членам комісії.
0. Представляє комісію у відносинах з іншими органами, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями, а також громадянами.
0. Організує роботу по реалізації висновків і рекомендацій комісії.
0. Аналізує результати роботи і вживає заходи щодо підвищення ефективності діяльності комісії.
0. Відповідає за підготовку довідок, звітів, інформацій з питань роботи комісії.
0. Забезпечує гласність в роботі комісії.
0. У разі відсутності голови постійної комісії або неможливості ним виконувати свої повноваження з інших причин, його функції здійснює особа, визначена комісією при формування структури комісії.
3. Голова комісії несе персональну відповідальність за дотримання процедури скликання засідань постійної комісії. Перешкоджання у реалізації цього права (зокрема, проведення засідань всупереч визначеним цим Положенням чи іншими рішеннями ради процедурам) є перешкоджанням в реалізації повноважень депутата місцевої ради, що тягне відповідальність згідно із вимогами чинного законодавства.
4.Перелік та напрямки діяльності постійних комісій
4. Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту:
0. готує висновки та рекомендації з питань дотримання прав людини, законності, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, депутатської етики та Регламенту ради;
0. контролює виконання програми соціально-економічного розвитку та рішень ради, а також заходів передбачених іншими програмами та рішеннями ради, з питань дотримання прав людини, законності, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, депутатської етики та Регламенту ради;
0. з метою здійснення депутатського контролю, систематично, але не рідше одного разу в рік вивчає та подає за результатами звіт, який включає висновки та рекомендації, щодо покращення функціонування з підзвітних і підконтрольних раді органів, підприємств, установ та організацій з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту;
0. розглядає пропозиції та подає рекомендації щодо призначення та звільнення керівників об’єктів комунальної власності, що перебувають у віданні ради з питань дотримання прав людини, законності, запобігання корупції;
0. з питань дотримання прав людини, законності, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності перевіряє роботу підприємств, установ та організацій розташованих на території ради, подає за результатами перевірки пропозиції на розгляд керівників підприємств, установ і організацій, а в необхідних випадках вносить свої пропозиції на розгляд ради;
0. перед винесенням їх розгляд ради погоджує проекти рішень ради з питань дотримання прав людини, законності, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, депутатської етики та Регламенту ради, інших документів, що стосуються порядку роботи ради та її постійних комісій;
0. систематично, але не рідше одного разу на квартал, готує на розгляд ради довідкові та інші матеріали про роботу депутатів в раді та її органах, а також про виконання ними рішень, доручень ради;
0. здійснює моніторинг дотримання Регламенту ради, положень та інших регламентних документів ради та готує відповідні проекти рішень ради, з метою покращення роботи, притягнення порушників до відповідальності;
0. залучає представників правоохоронних органів до спільних напрацювань в охороні громадського порядку, захисті прав громадян;
0. ініціює, проводить або долучається до перевірок забезпечення вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян в установах та організаціях всіх форм власності;
0. вивчає діяльність правоохоронних органів на території громади, їх посадових осіб, раз на півріччя вносить на розгляд ради інформацію щодо їх діяльності.
0. вивчає та подає на розгляд ради пропозиції з питань утримання органів правопорядку за рахунок бюджету;
0. здійснює контроль за додержанням депутатами та посадовими особами виконавчих органів ради вимог Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”;
0. сприяє координації дій ради з іншими органами місцевого самоврядування, органами самоорганізації населення, громадськими та політичними організаціями;
0. попередньо вивчає та подає на розгляд ради пропозиції з питань щодо приведення актів, виданих Межиріцькою сільською радою, а також радами, що увійшли до Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, та їхніми виконавчими органами, у відповідність приписам чинного законодавства України;
0. опікується питаннями, пов’язаними із врегулюванням конфлікту інтересів (у тому числі здійснює контроль за дотриманням сільським головою, секретарем, депутатами ради вимог ч. 1 ст. 59-1 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” щодо процедур врегулювання конфлікту інтересів), надає сільському голові, секретарю та депутатам ради консультації та роз'яснення щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками.
4. . Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:
0. готує висновки та рекомендації з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів;
0. контролює виконання програми соціально-економічного розвитку та рішень ради, а також заходів передбачених іншими програмами та рішеннями ради, з питань планування соціально-економічного розвитку та залучення інвестицій, бюджету та фінансів;
0. з метою здійснення депутатського контролю, систематично, але не рідше одного разу в рік вивчає та подає за результатами звіт, який включає висновки та рекомендації, щодо покращення функціонування з підзвітних і підконтрольних раді органів, підприємств, установ та організацій з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів;
0. розглядає пропозиції та подає рекомендації щодо призначення та звільнення керівників об’єктів комунальної власності, що перебувають у віданні ради з питань планування соціально-економічного розвитку, залучення інвестицій, бюджету та фінансів, міжнародного співробітництва;
0. з питань планування соціально-економічного розвитку, залучення інвестицій, бюджету та фінансів перевіряє роботу підприємств, установ та організацій розташованих на території ради, подає за результатами перевірки пропозиції на розгляд керівників підприємств, установ і організацій, а в необхідних випадках вносить свої пропозиції на розгляд ради;
0. перед винесенням їх розгляд ради погоджує проекти рішень ради з питань бюджету та фінансів, планування соціально-економічного розвитку, залучення інвестицій, міжнародного співробітництва;
0. Попередньо розглядає інвестиційні проекти та програми, у тому числі ті, що можуть реалізовуватись за рахунок Державного фонду регіонального розвитку, міжнародних програм, проектів міжнародної технічної допомоги;
0. бере участь у підготовці проекту місцевого бюджету, контролює процедуру його представлення, розгляду, доопрацювання, внесення змін та доповнень, затвердження;
0. контролює виконання рішень ради з питань бюджету та фінансів, планування соціально-економічного розвитку, залучення інвестицій, міжнародного співробітництва виконавчими органами та посадовими особами ради, юридичними особами, засновником (співзасновником) або учасником яких є рада;
0. готує рекомендації по виявленню резервів і джерел додаткових доходів до місцевого бюджету;
0. попередньо розглядає питання та пропозиції щодо утворення позабюджетних цільових фондів ради, затвердження положень про ці фонди та здійснює контроль за їх використанням;
0. вносить на розгляд ради пропозиції щодо місцевих податків і зборів, встановлення податкових пільг, залучення фінансово-кредитних ресурсів;
0. бере участь в розробці проектів рішень, пов’язаних з залученням бюджетних надходжень для реалізації соціально-економічних та культурних програм;
0. вносить на розгляд ради пропозиції щодо встановлення місцевих податків і зборів, розміри їх ставок, надання відповідно до чинного законодавства пільг по місцевих податках і зборах;
0. розглядає проекти регуляторних актів щодо їх відповідності вимогам Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, у ході розгляду яких забезпечує підготовку експертного висновку до проектів регуляторних актів, які виносяться на розгляд ради;
4.2.16. попередньо вивчає та подає на розгляд ради пропозиції з питань щодо внесення змін до рішень про місцеві бюджети, прийняті Межиріцькою сільською радою, а також радами, що увійшли до Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади та їхніми виконавчими органами, у відповідність приписами чинного законодавства України.
4. Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою:
0. готує висновки та рекомендації з питань земельних відносин, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою;
0. контролює виконання програми та рішень ради, а також заходів передбачених іншими програмами та рішеннями ради, з питань земельних відносин, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою;
0. з метою здійснення депутатського контролю, систематично, але не рідше одного разу в рік вивчає та подає за результатами звіт, який включає висновки та рекомендації, щодо покращення функціонування з підзвітних і підконтрольних раді органів, підприємств, установ та організацій з питань земельних відносин, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою;
0. розглядає пропозиції та подає рекомендації щодо призначення та звільнення керівників об’єктів комунальної власності, що перебувають у віданні ради з питань земельних відносин, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою;
0. перед винесенням їх розгляд ради погоджує проекти рішень ради з питань земельних відносин, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою; питань про надання дозволів на проектування, будівництво, розширення, реконструкцію об’єктів житлово-цивільного, виробничого та іншого призначення, реставрації архітектурних пам’яток, створення інженерної та транспортної інфраструктури, щодо розміщення, будівництва і реконструкції житлово-цивільних, виробничих, інженерно-транспортних та інших об’єктів, розміщення та архітектурні рішення об’єктів благоустрою, монументального і монументально-декоративного мистецтва, зовнішньої реклами, з питання земельних ділянок під будівництво, зміни цільового призначення земельних ділянок;
0. перевіряє роботу підприємств, установ та організацій розташованих на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади з питань земельних відносин, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, подає за результатами перевірки пропозиції на розгляд керівників підприємств, установ і організацій, а в необхідних випадках вносить свої пропозиції на розгляд ради;
0. попередньо розглядає відповідні розділи і показники проектів планів соціально-економічного розвитку та бюджету, звітів про їх виконання, вносить по них зауваження і пропозиції;
0. погоджує проекти рішень ради про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, генплану забудови та архітектурно-планувального завдання, оформлення права користування земельною ділянкою, надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки без оформлення матеріалів вибору;
0. розглядає і погоджує експертні оцінки при приватизації земельних ділянок;
0. попередньо розглядає проекти рішень про скасування попередніх рішень Межиріцької сільської ради, а також інших рад, що увійшли до Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, їхніх виконавчих органів, з питань земельних відносин, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою;
0. забезпечує проведення громадської екологічної експертизи, оприлюднення її результатів і подання їх органам, уповноваженим приймати рішення щодо розміщення, проектування та будівництва нових і реконструкції діючих підприємств, споруд та інших об’єктів, пов’язаних із використанням природного середовища;
0. погоджує пропозиції до планів і програм будівництва та реконструкції об’єктів на території, розглядає інвестиційні містобудівні програми, пропозиції і бізнес-плани юридичних осіб щодо розвитку окремих територій та будівництва об’єктів архітектури;
0. розглядає пропозиції суб’єктів містобудування щодо визначення територій, вибору, приватизації, вилучення (викупу) та надання земель для містобудівних потреб;
0. погоджує визначення та проведення вибору у встановленому законом порядку і надання відповідно до рішень ради землі для містобудівних потреб;
0. попередньо розглядає і погоджує проекти рішень виконавчого комітету з питань будівництва чи надання земельних ділянок, крім питань перепланування та добудови балконів, лоджій;
0. погоджує виділення бюджетних коштів на будівництво, реконструкцію та ремонт житла і не житлових приміщень;
0. контролює виконання Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, Правил благоустрою територій населених пунктів Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, забезпечення чистоти і порядку, інших рішень ради, в тому числі щодо забезпечення населення і особового складу територіальних невоєнізованих формувань цивільної оборони засобами радіаційного та хімічного захисту;
0. ініціює перегляд раніше прийнятих, але не виконаних рішень ради та виконавчого комітету з питань надання земельних ділянок у власність чи користування.
4. Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту:
0. готує висновки та рекомендації з питань комунальної власності, житлової політики, комунального господарства, транспорту та енергозбереження;
0. контролює виконання програми соціально-економічного розвитку та рішень ради, а також заходів передбачених іншими програмами та рішеннями ради, з питань комунальної власності, житлової політики, комунального господарства, транспорту та енергозбереження;
0. з метою здійснення депутатського контролю, систематично, але не рідше одного разу в рік вивчає та подає за результатами звіт, який включає висновки та рекомендації, щодо покращення функціонування з підзвітних і підконтрольних раді органів, підприємств, установ та організацій з питань комунальної власності, житлової політики, комунального господарства, транспорту та енергозбереження;
0. розглядає пропозиції та подає рекомендації щодо призначення та звільнення керівників об’єктів комунальної власності, що перебувають у віданні ради з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту та енергозбереження;
0. перед винесенням їх розгляд ради погоджує проекти рішень ради з питань комунальної власності, житлової політики, комунального господарства, транспорту та енергозбереження;
0. перевіряє роботу підприємств, установ та організацій розташованих на території ради з питань комунальної власності, житлової політики, комунального господарства, транспорту та енергозбереження, подає за результатами перевірки пропозиції на розгляд керівників підприємств, установ і організацій, а в необхідних випадках вносить свої пропозиції на розгляд ради;
0. попередньо розглядає та узгоджує відповідні розділи і показники проектів планів соціально-економічного розвитку та бюджету з питань у сфері комунальної власності, житлової політики, комунального господарства, транспорту та енергозбереження, звітів про їх виконання, виносить по них висновки, пропозиції та рекомендації;
0. не рідше одного разу на квартал заслуховує звіт директора КП “ЖКП Межиріцької сільської ради” про роботу житлово-комунального підприємства;
0. погоджує тарифи на послуги в житлово-комунальній сфері, виносить відповідні висновки та рекомендації;
0. погоджує виділення та продаж земельних ділянок під будівництво соціального житла та інших об’єктів, які використовують газ, електроенергію, тепло, воду, інженерні мережі;
0. контролює стан експлуатації та утримання об’єктів житлово-комунального господарства незалежно від їх форм власності;
0. контролює процес приватизації комунального майна, дотримання законодавства з питань приватизації та проводить аналіз її наслідків надаючи раді раз на рік детальний звіт про хід приватизації;
0. попередньо розглядає і подає погодження про передачу в оренду цілісних майнових комплексів і нежитлових приміщень;
0. розглядає і погоджує експертні оцінки при приватизації об′єктів комунальної власності;
0. вносить пропозиції та рекомендації по наданню пільг в орендній платі, щоквартально проводить аналіз доцільності і ефективності від зданих в оренду приміщень.
4. Постійна комісія з гуманітарних питань:
0. готує висновки та рекомендації з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства (далі за текстом – гуманітарних питань);
0. контролює виконання програми та рішень ради, а також заходів передбачених іншими програмами та рішеннями ради, з гуманітарних питань;
0. з метою здійснення депутатського контролю, систематично, але не рідше одного разу в рік вивчає та подає за результатами звіт, який включає висновки та рекомендації, щодо покращення функціонування з підзвітних і підконтрольних раді органів, підприємств, установ та організацій з гуманітарних питань;
0. розглядає пропозиції та подає рекомендації щодо призначення та звільнення керівників об’єктів комунальної власності, що перебувають у віданні ради з гуманітарних питань;
0. перед винесенням їх на розгляд ради погоджує проекти рішень ради з гуманітарних питань;
0. попередньо розглядає відповідні розділи і показники проектів планів соціально-економічного розвитку та бюджету (у гуманітарній сфері), звітів про їх виконання, вносить по них зауваження і пропозиції;
0. погоджує виділення бюджетних коштів та їх розподіл між закладами освіти, культури, туризму, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства та здійснює контроль за їх використання;
0. заслуховує (не менше 1 раз в рік) звіти, заступників Межиріцького сільського голови з гуманітарних питань, начальників управлінь культури, молоді і спорту, відділів та інших структурних підрозділів ради про їх роботу, виконання рішень ради;
0. бере участь у розробці програм, що сприяють роботі творчих спілок, національно-культурних товариств, асоціацій, інших громадських неприбуткових організацій, які діють у гуманітарній сфері;
0. здійснює контроль за забезпеченням охорони пам’яток історії та культури, збереженням та використанням культурного надбання;
0. контролює вирішення питань про надання пільг та допомоги, пов’язаних з охороною материнства і дитинства, питань опіки і піклування, питань про надання компенсацій і пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, інвалідам війни та учасникам бойових дій.
Секретар сільської ради Т.В. Чумак
МЕЖИРІЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ
Про затвердження Положення про старост сіл Межиріцької сільської ради
З урахуванням вимог Прикінцевих положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та на виконання п.4 ст.14 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення гарантій місцевого самоврядування на території об’єднаної територіальної громади, визначення статусу старости, його повноважень та відповідальності, сільська рада вирішила:
1. Затвердити Положення про старосту сіл Межиріцької сільської ради (Додаток1).
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.
Сільський голова О.Г. Луценко
c.Межиріч
10 листопада 2017 року
№ 9-1 /VІI
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням сесії сільської ради
від 10.11.2017 № 9 - 1/VІІ
ПОЛОЖЕННЯ ПРО СТАРОСТУ СІЛ МЕЖИРІЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Положення про старосту сіл, які увійшли до складу Межиріцької сільської ради (далі – Положення) розроблено відповідно до Конституції України, законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про місцеві вибори” та Регламенту сільської ради і визначає права і обов’язки старости, порядок його обрання та припинення повноважень, порядок звітування, відповідальність та інші питання, пов’язані з діяльністю старости.
1.2. Положення затверджується виключно на пленарному засіданні сільської ради і не потребує перезатвердження радою нової каденції .
1.3. Старостинські округи утворюються виключно на пленарних засіданнях сільської ради.
1.4. Перелік населених пунктів Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в яких запроваджується посада старости, затверджується сільською радою. В населеному пункті, який є адміністративним центром Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, посада старости не запроваджується.
II. ПРАВОВИЙ СТАТУС СТАРОСТИ
2.1. Староста є виборною посадовою особою місцевого самоврядування, який представляє інтереси села (сіл, селищ), що входять до відповідного старостинського округу і набуває свого статусу у відповідності до Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”.
2.2. Староста є членом виконавчого комітету сільської ради за посадою.
2.3. Староста не може мати інший представницький мандат, суміщати свою службову діяльність з іншою посадою, у тому числі на громадських засадах, займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю.
2.4. Порядок організації роботи старости визначається Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, “Про службу в органах місцевого самоврядування” та іншими законами, а також цим Положенням.
2.5. На старосту поширюються гарантії діяльності депутатів місцевих рад, передбачені Законом України “Про статус депутатів місцевих рад”.
ІІІ. ПОВНОВАЖЕННЯ СТАРОСТИ
3.1. Відповідно до статті 54 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” староста:
1) представляє інтереси жителів відповідного старостинського округу у виконавчих органах сільської ради;
2) бере участь у пленарних засіданнях сільської ради та засіданнях її постійних комісій;
3) має право на гарантований виступ на пленарних засіданнях сільської ради, засіданнях її постійних комісій з питань, що стосуються інтересів жителів відповідного старостинського округу;
4) сприяє жителям відповідного старостинського округу у підготовці документів, що подаються до органів місцевого самоврядування;
5) бере участь в організації виконання рішень сільської ради, її виконавчого комітету, розпоряджень сільського голови на території відповідного старостинського округу та у здійсненні контролю за їх виконанням;
6) бере участь у підготовці проекту місцевого бюджету в частині фінансування програм, що реалізуються на території відповідного старостинського округу;
7) вносить пропозиції до виконавчого комітету сільської ради з питань діяльності на території відповідного старостинського округу виконавчих органів сільської ради, підприємств, установ, організацій комунальної власності та їх посадових осіб;
8) бере участь у підготовці проектів рішень сільської ради, що стосуються майна територіальної громади, розташованого на території відповідного старостинського округу;
9) бере участь у здійсненні контролю за використанням об’єктів комунальної власності, розташованих на території відповідного старостинського округу;
10) бере участь у здійсненні контролю за станом благоустрою відповідного села (сіл, селища) та інформує сільського голову, виконавчі органи сільської ради про його результати;
11) отримує від виконавчих органів сільської ради, підприємств, установ, організацій комунальної власності та їх посадових осіб інформацію, документи і матеріали, необхідні для здійснення наданих йому повноважень;
12) сприяє утворенню та діяльності органів самоорганізації населення, організації та проведенню загальних зборів, громадських слухань та інших форм безпосередньої участі громадян у вирішенні питань місцевого значення у відповідному селі (селах, селищі);
13) здійснює інші повноваження, визначені Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” та іншими законами.
3.2. Обов’язки старости:
1) додержуватися Конституції та законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, Статуту об’єднаної територіальної громади, регламенту ради, цього Положення та інших нормативно-правових актів, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносини з об’єднаною територіальною громадою, органами місцевого самоврядування та їхніми посадовими особами, громадою та її членами.
2) брати участь у засіданнях виконавчого комітету ради, виконувати доручення ради, її виконавчого комітету, сільського голови, інформувати їх про виконання доручень;
3) брати участь в організації та проведенні зборів членів відповідної громади та в оформленні документів цих зборів, вносити пропозиції до порядку денного зборів, організовувати виконання рішень зборів членів відповідної громади та здійснювати моніторинг їх виконання;
4) сприяти виконанню на території відповідного старостинського округу програм соціально-економічного та культурного розвитку, затверджених рішенням ради, інших актів ради та її виконавчого комітету, вносити до виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради пропозиції з цих питань.
5) вести прийом членів громади згідно з визначеним у Статуті об’єднаної територіальної громади графіком, здійснювати моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, реалізації ними права на працю та медичну допомогу;
6) вести облік та узагальнювати пропозиції членів громади з питань соціально-економічного та культурного розвитку відповідного старостинського округу, соціального, побутового та транспортного обслуговування його жителів;
7) приймати від членів внутрішньої громади заяви, адресовані органам місцевого самоврядування об’єднаної територіальної громади та їхнім посадовим особам, передавати їх за призначенням;
8) здійснювати моніторинг благоустрою відповідного старостинського округу, вживати заходів до його підтримання в належному стані;
9) сприяти проведенню передбачених Статутом об’єднаної територіальної громади контрольних заходів на території відповідного старостинського округу (землекористування, довкілля, об’єкти житлово-комунальної інфраструктури тощо);
10) здійснювати моніторинг за дотриманням на території відповідного старостинського округу громадського порядку, станом виконанням встановлених рішеннями ради правил з питань благоустрою території населених пунктів територіальної громади, забезпечення в них чистоти і порядку, торгівлі на ринках та зберігання тиші в громадських місцях тощо;
11) контролювати дотримання правил використання об’єктів комунальної власності територіальної громади, що розташовані на території відповідного старостинського округу;
12) сприяти діяльності органу (органам) самоорганізації населення відповідного старостинського округу;
13) надавати практичну допомогу органам самоорганізації населення у виконанні ними своїх завдань та повноважень;
14) не допускати на території відповідного старостинського округу дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави;
15) своєчасно надавати інформацію до Реєстру об’єктів власності об’єднаної територіальної громади щодо об’єктів, які розташовані на території відповідного старостинського округу.
16) періодично звітувати (не менш одного разу на рік) перед радою, зборами членів відповідної громади чи у інший спосіб, передбачений Статутом об’єднаної територіальної громади, про свою роботу;
17) дотримуватися правил службової етики встановлених законодавчими актами України, Статутом об’єднаної територіальної громади, іншими актами її органів;
18) виконувати поточні доручення ради та її виконавчого комітету, голови, звітувати про їх виконання;
19) забезпечувати зберігання офіційних документів, пов'язаних з місцевим самоврядуванням відповідного старостинського округу, забезпечує доступ до них осіб, яким це право надано у встановленому законом порядку;
20) вести діловодство, облік і звітність з передачею документів до архіву;
21) надавати довідки, довідки – характеристики фізичним та юридичним особам, які проживають на території відповідного старостинського округу;
22) шанобливо ставитися до жителів села (сіл) відповідного старостинського округу та їхніх звернень до органів місцевого самоврядування.
3.3. Староста має право:
1) офіційно представляти громаду, її членів в органах місцевого самоврядування об’єднаної територіальної громади, брати участь з правом дорадчого голосу у пленарних засіданнях ради, засіданнях її постійних та тимчасових комісій, на яких розглядаються питання, що зачіпають інтереси членів відповідної громади;
2) одержувати від органів місцевого самоврядування об’єднаної територіальної громади та їхніх посадових осіб, а також від підприємств, установ, організацій комунальної форми власності, інститутів громадянського суспільства, що розташовані на території громади інформацію, документи та матеріали, які стосуються соціально-економічного та культурного розвитку відповідного старостинського округу;
3) погоджувати проекти рішень ради та її виконавчого комітету щодо майна об’єднаної територіальної громади, розташованого на території відповідного старостинського округу;
4) вносити пропозиції до порядку денного засідань виконавчого комітету ради з питань, які стосуються інтересів відповідної громади, оголошувати на засіданнях виконавчого комітету тексти заяв та звернень відповідної громади, її членів з питань, що стосуються інтересів громади чи інтересів територіальної громади загалом;
5) порушувати у виконавчому комітеті ради питання про необхідність проведення перевірок з питань, віднесених до компетенції ради та її органів, діяльності підприємств, установ і організацій розташованих на території відповідного старостинського округу незалежно від форми власності;
6) вносити пропозиції щодо усунення недоліків і порушень керівникам підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, і органів, діяльність яких перевірялася відповідно до підпункту 5 цього пункту, а також органам, яким вони підпорядковані, порушувати питання про притягнення до відповідальності осіб, з вини яких сталося порушення;
7) пропонувати питання для розгляду органом (органами) самоорганізації населення відповідного старостинського округу;
8) вносити пропозиції щодо персонального складу громадських контрольних інспекцій, що створюються за рішенням загальних зборів об’єднаної територіальної громади, сприяти залученню членів внутрішньої громади до участі у здійсненні ними контрольних заходів на території відповідного старостинського округу;
9) звертатися до державних та муніципальних правоохоронних органів у разі виявлення порушень громадського порядку на території відповідного старостинського округу.
3.4. З метою запобігання негативним наслідкам реального, потенційного конфлікту інтересів староста бере участь у розгляді, підготовці та прийнятті виконавчим комітетом ради рішень, де може виникнути конфлікт його інтересів, за умови самостійного публічного оголошення про такий конфлікт під час засідання виконавчого комітету, на якому розглядається відповідне питання.
3.5. Здійснення контролю за дотриманням вимог пункту 3.4 цього Положення, надання старості консультацій та роз’яснень щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками, покладається на постійну комісію, визначену радою.
IV. ПОРЯДОК ОБРАННЯ ТА ПРИПИНЕННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ СТАРОСТИ
4.1. Староста обирається жителями села (сіл, селища), розташованих на території відповідного старостинського округу, на основі загального, рівного, прямого виборчого права шляхом таємного голосування в порядку, визначеному законом, і здійснює свої повноваження на постійній основі.
4.2. Особа, що обирається на посаду старости, повинна бути громадянином України, мати право голосу відповідно до статті 70 Конституції України, не мати судимості за вчинення умисного злочину або ця судимість повинна бути погашена або знята в установленому законом порядку.
4.3. Строк повноважень старости, обраного на чергових виборах, становить п’ять років, крім випадків дострокового припинення його повноважень з підстав і в порядку, визначених Законом України “Про місцеве самоврядування”.
4.4. Повноваження старости починаються з моменту складення ним присяги такого змісту: "Усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити громаді та народові України, неухильно дотримуватися Конституції України та законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої посадові обов'язки". Присяга приймається на пленарному засіданні сільської ради, на якому відповідною територіальною виборчою комісією були оголошені рішення щодо його обрання та реєстрації.
4.5. Повноваження старости припиняються достроково у разі:
1) його звернення з особистою заявою до сільської ради про складення ним повноважень старости;
2) припинення громадянства України або виїзду на постійне проживання за межі України;
3) набуття громадянства іншої держави;
4) набрання законної сили обвинувальним вироком суду щодо нього;
5) набрання законної сили рішенням суду про притягнення його до відповідальності за правопорушення, пов’язане з корупцією, яким накладено стягнення у виді позбавлення права займати посади або займатися діяльністю, що пов’язана з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування;
6) набрання законної сили рішенням суду про визнання його недієздатним, безвісно відсутнім чи оголошення померлим;
7) його смерті;
8) відкликання з посади за народною ініціативою.
4.6. Повноваження старости можуть бути достроково припинені за рішенням сільської ради, якщо він порушує Конституцію або закони України, права і свободи громадян, не забезпечує здійснення наданих йому повноважень. Рішення про дострокове припинення повноважень старости рада приймає таємним або відкритим голосуванням більшістю голосів від загального складу ради.
4.7. Староста може бути відкликаний з посади за народною ініціативою в порядку, визначеному Законом України “Про статус депутатів місцевих рад”, з особливостями, передбаченими Законом України “Про місцеве самоврядування” не раніше як через рік з моменту набуття ним повноважень.
4.8. Рішення про внесення пропозицій щодо відкликання старости села (сіл, селища) за народною ініціативою приймається на зборах виборців у кількості не менше 10 осіб;
4.9. На підтримку пропозиції про відкликання старости має бути зібрано кількість підписів, що перевищує кількість голосів, поданих за нього на місцевих виборах, за результатами яких він був обраний старостою.
4.10. Рішення про дострокове припинення повноважень старости у зв’язку з його відкликанням за народною ініціативою приймається за поданням територіальної виборчої комісії сільською радою більшістю голосів від її загального складу.
4.11. Повноваження старости припиняються достроково, а відповідна особа звільняється з посади:
1) з підстав, зазначених у пунктах 1, 2, 3 частини першої статті 79 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” ( звернення з особистою заявою до сільської ради про складення ним повноважень старости; припинення громадянства України або виїзду на постійне проживання за межі України; набуття громадянства іншої держави), - з дня прийняття відповідною радою рішення, яким береться до відома зазначений факт;
2) з підстав, зазначених у пунктах 4, 5, 6 частини першої статті 79 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” (набрання законної сили обвинувальним вироком суду щодо нього; набрання законної сили рішенням суду про притягнення його до відповідальності за правопорушення, пов’язане з корупцією, яким накладено стягнення у виді позбавлення права займати посади або займатися діяльністю, що пов’язана з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування; набрання законної сили рішенням суду про визнання його недієздатним, безвісно відсутнім чи оголошення померлим) , - з дня, наступного за днем одержання радою або її виконавчим комітетом копії відповідного рішення суду, без прийняття рішення відповідної ради;
3) з підстави, зазначеної у пункті 7 частини першої статті 79 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” (смерті старости), - з дня смерті, засвідченої свідоцтвом про смерть;
4) з підстави, зазначеної у пункті 8 частини першої статті 79 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” (відкликання з посади за народною ініціативою), - з моменту вступу на цю посаду іншої особи, обраної на наступних місцевих виборах;
5) у випадку, передбаченому частиною другою статті 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (якщо він порушує Конституцію або закони України, права і свободи громадян, не забезпечує здійснення наданих йому повноважень) , - з дня прийняття відповідною радою рішення про дострокове припинення повноважень старости.
4.12. У разі звільнення з посади старости у зв'язку з достроковим припиненням його повноважень, а також у разі неможливості здійснення ним своїх повноважень, повноваження старости здійснює тимчасово виконуючий обов’язки старости, якого призначає сільський голова. Тимчасово виконуючий обов’язки старости здійснює зазначені повноваження з моменту призначення на цю посаду і до моменту початку повноважень старости, обраного на позачергових (чергових) виборах відповідно до закону.
V. ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ СТАРОСТИ
5.1. Місце та режим роботи, правила внутрішнього розпорядку, діловодства та інші питання організації діяльності старости визначаються сільською радою та її виконавчим комітетом. Режим роботи старости відповідає режиму роботи ради.
5.2. Час особистого прийому жителів старостою встановлюється розпорядженням сільського голови.
5.3. Інформаційне, матеріально-технічне та фінансове забезпечення діяльності старости здійснюється виконавчим комітетом сільської ради і фінансується за рахунок бюджету сільської ради.
5.4. Старості видається номерна печатка (для видачі довідок) з метою надання адміністративних послуг жителям старостинського округу.
VІ. ПІДЗВІТНІСТЬ, ПІДКОНТРОЛЬНІСТЬ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТАРОСТИ
6.1. При здійсненні наданих повноважень староста є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед жителями відповідних сіл та сільською радою.
6.2. Староста не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед жителями відповідних сіл на відкритій зустрічі з громадянами. На вимогу не менше половини депутатів ради інформує раду про свою роботу.
6.3. Староста може бути притягнений до дисциплінарної, матеріальної, цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності, визначеної законом.
Секретар ради Т.В. Чумак
МЕЖИРІЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ
Про покладання обов’язків старостина території сіл Булахівка та Червона Долина
На виконання вимог п. 3 Прикінцевих положень Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” та з урахуванням норм ч. 2, 3 ст. 14 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада вирішила:
1. У селі Булахівка, де знаходилась Булахівська сільська рада, що об’єдналася, обов’язки старости, до обрання на перших виборах старости, виконує Гузь Ірина Олександрівна, яка здійснювала повноваження сільського голови до об’єднання. За нею зберігаються розмір та умови оплати праці, які були їй встановлені як сільському голові до приєднання згідно рішення Булахівської сільської ради від 09.12.2016 року № 155 /VII “Про оплату праці сільського голови в 2017 році” зі змінами.
2. Визначити, що Гузь Ірина Олександрівна здійснює свої повноваження на території сіл Булахівка та Червона Долина Павлоградського району Дніпропетровської області з 11листопада 2017 року.
3. Уповноважити Гузь Ірину Олександрівну – виконуючу обов’язки старости на території сіл Булахівка та Червона Долина Межиріцької сільської ради проводити видачу довідок населенню сіл Булахівка та Червона Долина з використанням печаток Булахівської сільської ради.
4. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.
Сільський голова О.Г. Луценко
c.Межиріч
10 листопада 2017 року
№ 10-1 /VІI
МЕЖИРІЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ
Про покладання обов’язків старости на території сіл Карабинівка, Новоолександрівське, Лиманське та селища Мінеральні Води
На виконання вимог п. 3 Прикінцевих положень Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” та з урахуванням норм ч. 2, 3 ст. 14 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада вирішила:
1. В зв’язку з відмовою Монах Клавдії Василівни, яка здійснювала повноваження сільського голови Карабинівської сільської ради, виконуючого обов’язки старости сіл Карабинівка, Новоолександрівське, Лиманське та селища Мінеральні Води Павлоградського району Дніпропетровської області, не призначати.
2. На час проведення реорганізації Карабинівської сільської ради функції та повноваження згідно статті 8 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” в селах Карабинівка, Новоолександрівське, Лиманське та селищі Мінеральні Води Павлоградського району Дніпропетровської області здійснює сільський голова Луценко О.Г.
3. Уповноважити Чумак Тетяну Вікторівну – секретаря виконкому Межиріцької сільської ради проводити видачу довідок, вчиняти нотаріальні дії передбачені ч.1 ст. 37 Закону України “Про нотаріат”, проводити державну реєстрацію актів цивільного стану визначених ч.2 ст. 6 Закону України “Про державну реєстрацію актів цивільного стану” населенню сіл Карабинівка, Новоолександрівське, Лиманське та селища Мінеральні Води з використанням печаток Межиріцької сільської ради.
3. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.
Сільський голова О.Г. Луценко
c.Межиріч
10 листопада 2017 року
№ 11-1 /VІI
МЕЖИРІЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ
Про початок реорганізації Булахівської сільської ради шляхом приєднання до Межиріцької сільської ради
Керуючись ст. 25, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 8 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, відповідно до ст. 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”, Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, ч. 4 ст. 31 Закону України “Про Національний архівний фонд та архівні установи”, Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. № 419, п. 7 Розділу І Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 р. № 879, ч. 4 ст. 3 Розділу XIV Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 р. № 1000/5 на підставі рішення Межиріцької сільської ради від 10 листопада 2017 року № 1 “Про початок повноважень депутатів Межиріцької сільської ради”, Межиріцька сільська рада вирішила:
1. Почати процедуру реорганізації Булахівської сільської ради (ЄДРПОУ 04338888 ), місцезнаходження: вул. Центральна,16б, с. Булахівка, Павлоградського району, Дніпропетровської області, шляхом приєднання до Межиріцької сільської ради (ЄДРПОУ 04338948), місцезнаходження: провул. Виконкомівський,1 с. Межиріч, Павлоградського району, Дніпропетровської області ).
2. Межиріцька сільська рада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків Булахівської сільської ради.
3.Утворити Комісію з реорганізації Булахівської сільської ради у складі:
1. Голова комісії: Гузь Ірина Олександрівна (ІПН 2461507122) – в.о. старости сіл Булахівка та Червона Долина ;
2. Заступник голови комісії: Білокур Вікторія Іванівна (ІПН 2683906126) –головний бухгалтер Булахівської сільської ради ;
3. Член комісії: Данихленко Ольга Павлівна (ІПН 3118101042) – спеціаліст юрист-консульт Булахівської сільської ради ;
4. Член комісії: Ставицька Валентина Сергіївна (ІПН 2379300562)– спеціаліст 1 категорії Булахівської сільської ради ;
5. Член комісії: Зуб Анастасія Володимирівна (ІПН 3081300909) – спеціаліст ІІ категорії бухгалтер Булахівської сільської ради .
4. З метою забезпечення своєчасного проведення інвентаризації майна, активів та зобов’язань Булахівської сільської ради надати право голові Комісії з реорганізації Гузь Ірині Олександрівні, в.о. старости сіл Булахівка та Червона Долина здійснювати без погодження з Межиріцькою сільською радою заміну персонального складу Комісії з реорганізації у випадку тимчасової непрацездатності когось з членів Комісії під час виконання п. 3 та 4 Плану заходів з реорганізації Булахівської сільської ради .
5.Затвердити План заходів з реорганізації Булахівської сільської ради
(додаток 1).
6. Покласти на Комісію з реорганізації Булахівської сільської ради повноваження щодо здійснення повної інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, запасів, грошових коштів та розрахунків Булахівської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження станом на 31.12.2017 р.
7.Інвентаризацію проводити у присутності матеріально відповідальних осіб Булахівської сільської ради .
8.Затвердити форму передавального акту (додаток 2). Комісії з реорганізації використовувати затверджену форму у своїй роботі.
9.Затвердити форму акту приймання-передачі документів, що нагромадилися станом на 31.12.2017 р. під час діяльності рад, що приєднуються до Межиріцької сільської ради (додаток 3). Комісії з реорганізації використовувати затверджену форму у своїй роботі.
10.Комісії з реорганізації забезпечити інвентаризацію документів, що нагромадилися під час діяльності Булахівської сільських рад станом на 31.12.2017 р. у порядку, передбаченому законодавством та передати їх Межиріцькій сільській раді.
11.Строк для пред’явлення кредиторами вимог складає 2 місяці з дня публікації повідомлення.
12.Вжити заходи щодо виявлення кредиторів, а також письмово повідомити їх про припинення (реорганізацію Булахівської сільської ради) . Забезпечити здійснення розрахунків з кредиторами (у разі заявлення ними вимог) згідно з чинним законодавством України.
13.Вжити заходи щодо стягнення дебіторської заборгованості.
14.Скласти по закінченню строку для заявлення вимог кредиторів проміжні ліквідаційні баланси.
15.Комісіям скласти передавальні акти (баланси) після закінчення строку пред’явлення вимог кредиторів та подати їх на затвердження Межиріцькій сільській раді.
16.Межиріцькій сільській раді забезпечити прийняття майна від Булахівської сільської ради у власність Межиріцької сільської територіальної громади з моменту внесення до ЄДР запису про припинення діяльності Булахівської сільської ради.
17.Провести необхідні дії щодо закриття відповідних рахунків в банках, органах Державного казначейства України, отримання довідки про відсутність заборгованості Булахівської сільської ради та інших дій, необхідних для припинення (реорганізації) діяльності органів місцевого самоврядування.
18.Скласти ліквідаційний баланс рад, що припиняють свою діяльність та затвердити його рішенням Межиріцької сільської ради.
19..Визначити відповідальною за фізичне приймання документів, що нагромадилися під час діяльності Булахівської сільської ради станом на 31.12.2017 р. до Межиріцької сільської ради – інспектора Лахман Валентину Дмитрівну.
20. Уповноважити Межиріцького сільського голову затвердити від імені Межиріцької сільської ради акти приймання-передачі документів, що нагромадилися під час діяльності Булахівської сільських рад станом на 31.12.2017 р.
21.Інспектору Межиріцької сільської ради – Лахман Валентині Дмитрівні у строк до 31.01.2018 р. подати Межиріцькому сільському голові пропозиції щодо порядку подальшого зберігання та використання документів Булахівської сільської ради (не завершених в діловодстві та архівів).
22.Межиріцькому сільському голові не пізніше 18.12.2017 р. утворити комісію з прийняття майна, активів та зобов’язань Булахівської сільської ради та забезпечити своєчасне та повне прийняття та оприбуткування зазначеного майна, активів та зобов’язань Межиріцькою сільською радою.
23.Голові Комісії з реорганізації Гузь Ірині Олександрівні забезпечити своєчасне здійснення заходів, передбачених Планом, та про хід і результати проведеної роботи інформувати Межиріцьку сільську раду шляхом здійснення доповідей на пленарних засіданнях.
24.Апарату виконавчого комітету Межиріцької сільської ради подати державному реєстратору дане рішення для внесення до Єдиного державного реєстру запису про рішення щодо початок процедури припинення юридичних осіб Булахівської сільської ради.
25.Межиріцькому сільському голові забезпечити внесення змін до установчих документів юридичних осіб комунальної форми власності, утворених за рішеннями Булахівської сільської ради, які припиняються.
Відповідні установчі документи затвердити на пленарному засіданні Межиріцької сільської ради в строк не пізніше 3 місяців з моменту внесення до ЄДР запису про реорганізацію.
26.Визначити відповідальними за внесення змін до ЄДР щодо комунальних підприємств, установ, організацій керівників відповідних комунальних підприємств, установ, організацій.
27.Контроль за виконанням цього рішення доручити комісії з питань фінансів , бюджету , планування соціально-економічного розвитку , інвестицій та міжнародного співробітництва .
Сільський голова О.Г. Луценко
c.Межиріч
10 листопада 2017 року
№ 12- 1 /VІI
МЕЖИРІЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ
Про початок реорганізації Карабинівської сільської ради шляхом приєднання до Межиріцької сільської ради
Керуючись ст. 25, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 8 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, відповідно до ст. 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”, Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, ч. 4 ст. 31 Закону України “Про Національний архівний фонд та архівні установи”, Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. № 419, п. 7 Розділу І Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 р. № 879, ч. 4 ст. 3 Розділу XIV Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 р. № 1000/5 на підставі рішення Межиріцької сільської ради від 10 листопада 2017 року № 1 “Про початок повноважень депутатів Межиріцької сільської ради”, Межиріцька сільська рада вирішила:
1.Почати процедуру реорганізації Карабинівської сільської ради (ЄДРПОУ 23066935), місцезнаходження: вул. Центральна, 28а, с. Карабинівка, Павлоградського району, Дніпропетровської області,) шляхом приєднання до Межиріцької сільської ради (ЄДРПОУ 04338948), місцезнаходження: провул. Виконкомівський ,1, с. Межиріч, Павлоградського району, Дніпропетровської області).
2.Межиріцька сільська рада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків Карабинівської сільської ради.
3.Утворити Комісію з реорганізації Карабинівської сільської ради у складі:
- голова комісії: Луценко Олександр Григорович (ІПН 2338007134) –сільський голова ;
- заступник голови комісії: Чумак Тетяна Вікторівна (ІПН 2306708583) – секретар Межиріцької сільської ради;
-член комісії: Криволапова Людмила Миколаївна (ІПН 2707510269) – головний бухгалтер Карабинівської сільської ради;
-член комісії: Андреасян Аліна Олексіївна (ІПН 2845209081– спеціаліст ІІ категорії Карабинівської сільської ради ;
-член комісії: Сідович Ірина Володимирівна (ІПН 2304810326) – спеціаліст ІІ категорії –землевпорядник Карабинівської сільської ради ;
4. З метою забезпечення своєчасного проведення інвентаризації майна, активів та зобов’язань Карабинівської сільської ради надати право голові комісії з реорганізації Луценко Олександру Григоровичу, сільському голові без погодження з Межиріцькою сільською радою заміну персонального складу Комісії з реорганізації у випадку тимчасової непрацездатності когось з членів Комісії під час виконання п. 3 та 4 Плану заходів з реорганізації Карабинівської сільської ради.
5.Затвердити План заходів з реорганізації Карабинівської сільської ради (додаток 1).
6.Покласти на Комісію з реорганізації Карабинівської сільської ради повноваження щодо здійснення повної інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, запасів, грошових коштів та розрахунків Карабинівської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження станом на 31.12.2017 р.
7.Інвентаризацію проводити у присутності матеріально відповідальних осіб Карабинівської сільської ради.
8.Комісії з реорганізації забезпечити інвентаризацію документів, що нагромадилися під час діяльності Карабинівської сільської ради станом на 9.12.2017 р. у порядку, передбаченому законодавством та передати їх Межиріцькій сільській раді.
9.Строк для пред’явлення кредиторами вимог складає 2 місяці з дня публікації повідомлення.
10.Вжити заходи щодо виявлення кредиторів, а також письмово повідомити їх про припинення (реорганізацію Карабинівської сільської ради) . Забезпечити здійснення розрахунків з кредиторами (у разі заявлення ними вимог) згідно з чинним законодавством України.
11.Вжити заходи щодо стягнення дебіторської заборгованості.
12.Скласти по закінченню строку для заявлення вимог кредиторів проміжні ліквідаційні баланси.
13.Комісіям скласти передавальні акти (баланси) після закінчення строку пред’явлення вимог кредиторів та подати їх на затвердження Межиріцькій сільській раді.
14.Межиріцькій сільській раді забезпечити прийняття майна від Карабинівської сільської ради у власність Межиріцької сільської територіальної громади з моменту внесення до ЄДР запису про припинення діяльності Карабинівської ї сільської ради.
15.Провести необхідні дії щодо закриття відповідних рахунків в банках, органах Державного казначейства України, отримання довідки про відсутність заборгованості Карабинівської сільської ради та інших дій, необхідних для припинення (реорганізації) діяльності органів місцевого самоврядування.
16.Скласти ліквідаційний баланс рад, що припиняють свою діяльність та затвердити його рішенням Межиріцької сільської ради.
17.Визначити відповідальною за фізичне приймання документів, що нагромадилися під час діяльності Карабинівської сільської ради станом на 31.12.2017 р. до Межиріцької сільської ради – інспектора Лахман Валентину Дмитрівну.
18. Уповноважити Межиріцького сільського голову затвердити від імені Межиріцької сільської ради акти приймання-передачі документів, що нагромадилися під час діяльності Карабинівської сільської ради станом на 31.12.2017 р.
19.Інспектору Межиріцької сільської ради – Лахман Валентині Дмитрівні у строк до 31.01.2018 р. подати Межиріцькому сільському голові пропозиції щодо порядку подальшого зберігання та використання документів Карабинівської сільської ради (не завершених в діловодстві та архівів).
20.Межиріцькому сільському голові не пізніше 18.12.2017 р. утворити комісію з прийняття майна, активів та зобов’язань Карабинівської сільської ради та забезпечити своєчасне та повне прийняття та оприбуткування зазначеного майна, активів та зобов’язань Межиріцькою сільською радою.
21.Голові Комісії з реорганізації Луценко Олександру Григоровичу забезпечити своєчасне здійснення заходів, передбачених Планом, та про хід і результати проведеної роботи інформувати Межиріцьку сільську раду шляхом здійснення доповідей на пленарних засіданнях.
22.Апарату виконавчого комітету Межиріцької сільської ради подати державному реєстратору дане рішення для внесення до Єдиного державного реєстру запису про рішення щодо початок процедури припинення юридичних осіб Карабинівської сільської ради.
23.Межиріцькому сільському голові забезпечити внесення змін до установчих документів юридичних осіб комунальної форми власності, утворених за рішеннями Карабинівської сільської ради, які припиняються.
Відповідні установчі документи затвердити на пленарному засіданні Межиріцької сільської ради в строк не пізніше 3 місяців з моменту внесення до ЄДР запису про реорганізацію.
24.Визначити відповідальними за внесення змін до ЄДР щодо комунальних підприємств, установ, організацій керівників відповідних комунальних підприємств, установ, організацій.
25.Контроль за виконанням цього рішення доручити комісії з питань фінансів , бюджету , планування соціально-економічного розвитку , інвестицій та міжнародного співробітництва .
Сільський голова О.Г. Луценко
c.Межиріч
10 листопада 2017 року
№ 13- 1 /VІI
МЕЖИРІЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ
Про створення спільної Робочої групи щодо реєстрації та функціонування Межиріцької сільської територіальної громади та припинення діяльності Булахівської сільської ради та Карабинівської сільської ради, що її утворили
Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п. 7 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, постановою ЦВК від 18.08.2017 р. № 164 “Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів 29 жовтня 2017 року”, рішенням Булахівської сільської ради від 10.02.2017р. № 207-14/VII “Про добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи”, рішенням Карабинівської сільської ради від 13.02.2017р. № 124-14/VII “Про добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи”, Межиріцька сільська рада вирішила:
1. Створити спільну Робочу групу щодо реєстрації та функціонування Межиріцької сільської територіальної громади та припинення діяльності Булахівської сільської ради та Карабинівської сільської ради, що її утворили у складі:
Луценко О.Г. – сільський голова
Чумак Т.В. – секретар ради
Солодка О.Г.- головний бухгалтер
Швайко Ю.А. – юрист сільської ради
Гузь І.О. – голова ліквідаційної комісії Булахівської сільської ради
Юзь Л.П.– голова ліквідаційної комісії Карабинівської сільської ради
Сільський голова О.Г. Луценко
с. Межиріч
10 листопада 2017 року
№ 14-1/VІІ
МЕЖИРІЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ
Про утворення робочої групи для опрацювання Регламенту Межиріцької сільської ради та Статуту територіальної громади сіл Межиріч, Булахівка, Карабинівка, Дачне, Оженківка, Домаха, Червона Нива, Червона Долина, Новоолександрівське, Лиманське, селищ Новоселівське та Мінеральні Води.
Відповідно до ст.26 п. 13 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада вирішила:
1.Утворити робочу групу для опрацювання проекту Регламенту Межиріцької сільської ради в такому складі:
Чумак Тетяна Вікторівна – секретар сільської ради;
Соболь Сергій Васильович - голова постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту;
Злидньов Ігор Олексійович- голова постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва;
Щербина Олександр Іванович – голова постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою;
Григор’єва Олена Григорівна- голова постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту;
Петухов Юрій Валентинович – голова постійної комісії з гуманітарних питань.
Сільський голова О.Г. Луценко
c.Межиріч
10 листопада 2017 року
№ 15-1 /VІI
МЕЖИРІЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ
Р І Ш Е Н Н Я
Про порядок виконання бюджету Межиріцької сільської ради до кінця бюджетного періоду 2017 року
Відповідно до ст. 8 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, ст. ст. 26, 42 ,51 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та пункту третього частини другої статті 22 Бюджетного кодексу України , сільська рада вирішила :
1. На час проведення реорганізації органів місцевого самоврядування територіальних громад, що об’єдналися повноваження щодо забезпечення окремого виконання бюджетів територіальних громад, що об’єдналися та розпорядження коштами усіх місцевих бюджетів здійснює Межиріцький сільський голова Луценко Олександр Григорович.
2. Бюджети територіальних громад, що об’єдналися виконуються окремо до закінчення бюджетного періоду.
3. Рішення місцевих територіальних громад, що об’єдналися, про місцеві бюджети відповідних територіальних громад можуть змінюватися лише Межиріцькою сільською радою.
4. Відповідно до п. 6.2 Порядку відкриття і закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України 22.06.2012 №758, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 липня 2012 р. за №1206/21518 установити, що:
- право першого підпису платіжних, розрахункових, інших фінансових і банківських документів територіальних громад, що об’єдналися в Межиріцьку сільську об‘єднану територіальну громаду надати Межиріцькому сільському голові Луценко Олександру Григоровичу та секретарю Межиріцької сільської ради Чумак Тетяні Вікторівні;
- право другого підпису платіжних, розрахункових, інших фінансових і банківських документів Межиріцької сільської ради надати головному бухгалтеру Межиріцької сільської ради Солодкій Олені Григорівні.
Платіжні доручення на проведення видатків бюджетів Межиріцької сільської ради до завершення бюджетного періоду 2017 року готує головний бухгалтер сільської ради з використанням печатки Межиріцької сільської ради.
5. Особам, яким надано право другого підпису відповідного до п. 5 цього рішення, підготувати та надати в установленому законодавством порядку до органів Державної казначейської служби України картки зі зразками підписів та інші документи, необхідні для реєстрації бюджетних зобов’язань та проведення платежів.
6. Контроль за виконанням цього рішення доручити комісії з питань фінансів , бюджету ,планування соціально-економічного розвитку ,інвестицій та міжнародного співробітництва .
Сільський голова О.Г. Луценко
с. Межиріч
10 листопада 2017 року
№ 16 - 1/VІІ
МЕЖИРІЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ
Р І Ш Е Н Н Я
Про порядок виконання бюджету Булахівської сільської ради до кінця бюджетного періоду 2017 року
Відповідно до ст. 8 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, ст. ст. 26, 42 ,51 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та пункту третього частини другої статті 22 Бюджетного кодексу України , сільська рада вирішила :
1. На час проведення реорганізації органів місцевого самоврядування територіальних громад, що об’єдналися повноваження щодо забезпечення окремого виконання бюджету Булахівської сільської ради надати виконуючій обов’язки старости на території сіл Булахівка та Червона Долина , голові комісії з реорганізації Булахівської сільської ради Гузь Ірині Олександрівні .
2. Бюджети територіальних громад, що об’єдналися виконуються окремо до закінчення бюджетного періоду.
3. Рішення місцевих територіальних громад, що об’єдналися, про місцеві бюджети відповідних територіальних громад можуть змінюватися лише Межиріцькою сільською радою.
4. Відповідно до п. 6.2 Порядку відкриття і закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України 22.06.2012 №758, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 липня 2012 р. за №1206/21518 установити, що:
-право першого підпису платіжних, розрахункових, інших фінансових і банківських документів територіальних громад, що об’єдналися в Межиріцьку сільську об‘єднану територіальну громаду надати виконуючій обов’язки старости на території сіл Булахівка та Червона Долина , голові комісії з реорганізації Булахівської сільської ради Гузь Ірині Олександрівні ;
-право другого підпису платіжних, розрахункових, інших фінансових і банківських документів Булахівської сільської ради надати головному бухгалтеру Булахівської сільської ради , заступнику голови комісії з реорганізації Булахівської сільської ради Білокур Вікторії Іванівні .
Платіжні доручення на проведення видатків бюджетів Булахівської сільської ради до завершення бюджетного періоду 2017 року готує головний бухгалтер сільської ради з використанням печатки Булахівської сільської ради.
5. Особам, яким надано право другого підпису відповідного до п. 5 цього рішення, підготувати та надати в установленому законодавством порядку до органів Державної казначейської служби України картки зі зразками підписів та інші документи, необхідні для реєстрації бюджетних зобов’язань та проведення платежів.
6. Фінансування роботи членів комісії з реорганізації до кінця 2017 року здійснюється за рахунок кошторисів видатків на утримання апарату управління (КТПКВКМБ 0170 “Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів”) Булахівської сільської ради.
7. Виплати працівникам, які звільняються відповідно до закону у зв’язку з припиненням бюджетних установ, здійснюються за рахунок кошторисів видатків на утримання апарату управління (КТПКВКМБ 0170 “Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів”) Булахівської сільської ради.
8.Контроль за виконанням цього рішення доручити комісії з питань фінансів , бюджету ,планування соціально-економічного розвитку ,інвестицій та міжнародного співробітництва .
Сільський голова О.Г. Луценко
с. Межиріч
10 листопада 2017 року
№ 17 - 1/VІІ
МЕЖИРІЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ
Р І Ш Е Н Н Я
Про порядок виконання бюджету Карабинівської ї сільської ради до кінця бюджетного періоду 2017 року
Відповідно до ст. 8 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, ст. ст. 26, 42 ,51 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та пункту третього частини другої статті 22 Бюджетного кодексу України , сільська рада вирішила :
1. На час проведення реорганізації органів місцевого самоврядування територіальних громад, що об’єдналися повноваження щодо забезпечення окремого виконання бюджетів територіальних громад, що об’єдналися та розпорядження коштами усіх місцевих бюджетів здійснює Межиріцький сільський голова Луценко Олександр Григорович.
2. Бюджети територіальних громад, що об’єдналися виконуються окремо до закінчення бюджетного періоду.
3. Рішення місцевих територіальних громад, що об’єдналися, про місцеві бюджети відповідних територіальних громад можуть змінюватися лише Межиріцькою сільською радою.
4. Відповідно до п. 6.2 Порядку відкриття і закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України 22.06.2012 №758, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 липня 2012 р. за №1206/21518 установити, що:
- право першого підпису платіжних, розрахункових, інших фінансових і банківських документів територіальних громад, що об’єдналися в Межиріцьку сільську об‘єднану територіальну громаду надати Межиріцькому сільському голові Луценко Олександру Григоровичу та секретарю Межиріцької сільської ради Чумак Тетяні Вікторівні;
- право другого підпису платіжних, розрахункових, інших фінансових і банківських документів Карабинівської сільської ради надати головному бухгалтеру Карабинівської сільської ради Криволаповій Людмилі Миколаївні.
Платіжні доручення на проведення видатків бюджетів Карабинівської сільської ради до завершення бюджетного періоду 2017 року готує головний бухгалтер сільської ради з використанням печатки Карабинівської сільської ради.
5. Особам, яким надано право другого підпису відповідного до п. 5 цього рішення, підготувати та надати в установленому законодавством порядку до органів Державної казначейської служби України картки зі зразками підписів та інші документи, необхідні для реєстрації бюджетних зобов’язань та проведення платежів.
6. Фінансування роботи членів комісії з реорганізації до кінця 2017 року здійснюється за рахунок кошторисів видатків на утримання апарату управління (КТПКВКМБ 0170 “Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів”) Карабинівської сільської ради.
7. Виплати працівникам, які звільняються відповідно до закону у зв’язку з припиненням бюджетних установ, здійснюються за рахунок кошторисів видатків на утримання апарату управління (КТПКВКМБ 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів») Карабинівської сільської ради.
8.Контроль за виконанням цього рішення доручити комісії з питань фінансів , бюджету ,планування соціально-економічного розвитку ,інвестицій та міжнародного співробітництва .
Сільський голова О.Г. Луценко
с. Межиріч
10 листопада 2017 року
№ 18 - 1/VІІ
МЕЖИРІЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ
Про затвердження загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів
Відповідно до п.п. 5 п.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада вирішила:
1. Затвердити загальну чисельність апарату ради та її виконавчих органів в розмірі 45 осіб.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Межиріцького сільського голову.
Сільський голова О.Г. Луценко
c.Межиріч
10 листопада 2017 року
№ 19-1 /VІI