Межиріцька сільська рада
Павлоградський район Дніпропетровська область
Розпорядження голови
від 03 червня 2021р.№ 164
9 сесія
VIII скликання
Розпорядження Про скликання 9 сесії VІІI скликання Межиріцької сільської ради
Опубліковано 03 червня 2021

       Керуючись  п.3 ст.42  Закону України  „Про місцеве  самоврядування в   Україні”,  вважаю  за  необхідне:


  -  скликати   9   сесію  сільської  ради  VІІI  скликання   17 червня  2021  року  о  13.00 годині  в  приміщенні   сільської ради.


       На  розгляд  9 сесії  винести  питання:


1.    Про внесення змін до рішення сільської ради від 23 грудня 2020 року № 23-3/VIII “Про бюджет Межиріцької сільської територіальної громади  на 2021 рік.

2.    Про внесення змін до штатних розписів установ  Межиріцької сільської ради.

3.    Про затвердження Регламенту Межиріцької сільської ради в новій редакції.

4.    Про затвердження Бюджетного регламенту Межиріцької сільської ради.

5.    Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Межиріцькій сільській територіальній громаді в особі Межиріцької сільської ради збитків, заподіяних внаслідок порушення вимог земельного законодавства.

6.    Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

7.    Про відмову у наданні дозволу на складання  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради  Павлоградського району Дніпропетровської області гр. Найді Владиславу Ігоровичу.

8.    Про відмову у наданні дозволу на складання  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради  Павлоградського району Дніпропетровської області гр. Ткаченку Денису Володимировичу.

9.    Про відмову у наданні дозволу на складання  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради  Павлоградського району Дніпропетровської області гр. Ткаченко Ніні Анатоліївні.

10.     Про відмову у наданні дозволу на складання  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради  Павлоградського району Дніпропетровської області гр. Чешенко Валентині Миколаївні.

11.    Про внесення змін до рішення Межиріцької сільської ради № 1254-21/VIІ від 25 лютого 2020 року «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості) гр. Кондусу Євгену Івановичу за адресою с. Межиріч, вул. Сонячна, 29».

12.    Про передачу в оренду земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення СФГ «НАДЕЖДА» на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

13.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Бітнер Наталії Григорівні в с. Межиріч на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

14.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Гусак Григорію Петровичу в с. Межиріч на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

15.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Забогонській Наталії Григорівні в с. Межиріч на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

16.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Зуб Зінаїді Василівні в с. Межиріч на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

17.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Овдій Ілоні Анатоліївні в с. Межиріч на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

18.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Петуховій Нелі Іванівні в с. Межиріч на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

19.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Посукан Наталі Леонідівні в с. Межиріч на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

20.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Савінкіній Ірині Вадимівні на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

21.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Седлер Вірі Олександрівні в с. Межиріч на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

22.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Сєліній Людмилі Володимирівні в с. Межиріч на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

23.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Ставцевій Лідії Михайлівні в с. Межиріч на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

24.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Стефанів Інні Миколаївні в с. Межиріч на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

25.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Цимбал Любові Володимирівні в с. Межиріч на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

26.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Шевцовій Тетяні Григорівні в с. Межиріч на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

27.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Шубенко Ірині Миколаївні в с. Межиріч на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

28.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу у приватну власність земельної ділянки гр. Брежнєвій Ганні Володимирівні в с. Межиріч, вул. Яцуненка, 12 Павлоградського району Дніпропетровської області.

29.    Про передачу у власність гр. Ковалю Василю Петровичу земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

30.    Про передачу у власність гр. Коваль Надії Миколаївні земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

31.    Про передачу у власність гр. Луценко Любові Павлівні земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

32.    Про передачу у власність гр. Луценку Миколі Івановичу земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

33.    Про передачу у власність гр. Шапі Івану Антоновичу земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

34.    Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність для  ведення особистого селянського господарства  на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради  Павлоградського району Дніпропетровської області гр. Акулову Андрію Юрійовичу.

35.    Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для  ведення особистого селянського господарства на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради  Павлоградського району Дніпропетровської області гр. Коваль Зої Василівні.

36.    Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для  ведення особистого селянського господарства на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради  Павлоградського району Дніпропетровської області гр. Ковалю Роману Василівні.

37.    Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність для  ведення особистого селянського господарства  на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради  Павлоградського району Дніпропетровської області гр. Луценко Катерині Іванівні.

38.    Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність для  ведення особистого селянського господарства  на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради  Павлоградського району Дніпропетровської області гр. Плендращій Надії Вікторівні.

39.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Кравченку Олександру Сергійович за адресою с. Межиріч, вул. Молодіжна, 147.

40.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Бричко Галині Василівні за адресою с. Межиріч, вул. Мавринська, 51.

41.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Василенку Івану Микитовичу за адресою с. Межиріч, вул. Центральна, 260.

42.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Василенку Івану Микитовичу за адресою с. Межиріч, вул. Центральна, 260.

43.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Горбунова Павла Олексійовича за адресою с. Межиріч, вул. Сонячна, 49.

44.    Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради  Павлоградського району Дніпропетровської області гр. Головатому Вадиму Вікторовичу.

45.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Красножону Віктору Володимировичу за адресою с. Червона Нива, вул. Зарічна, 36.

46.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Кулику Івану Антоновичу за адресою с. Оженківка, вул. Центральна, 8.

47.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кулику Івану Антоновичу за адресою с. Оженківка, вул. Центральна, 8.

48.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Кулинич Лідії Макарівні за адресою с. Межиріч, вул. Шевченка, 15.

49.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кулинич Лідії Макарівні за адресою с. Межиріч, вул. Шевченка, 15.

50.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Лимарю Леоніду Івановичу за адресою с. Червона Нива, вул. Зарічна, 5.

51.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Найді Олександру Григоровичу за адресою с. Межиріч, вул. Набережна, 44.

52.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Нарбековій Любові Миколаївні за адресою с. Межиріч, вул. Зелена, 47.

53.    Про надання дозволу гр. Ільченко Любові Михайлівні, гр. Ільченку Владиславу Вікторовичу, гр. Ільченку Валентину Вікторовичу та гр. Квачовій Ганні Вікторівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

54.    Про надання дозволу гр. Кошику Юрію Ростиславовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

55.    Про скасування рішення Межиріцької сільської ради №296-6/VIII від 30.03.2021 року «Про надання дозволу гр. Луценку Анатолію Івановичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області».

56.    Про скасування рішення Межиріцької сільської ради №297-6/VIII від 30.03.2021 року «Про надання дозволу гр. Луценку Анатолію Івановичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області».

57.    Про надання дозволу гр. Луценку Івану Антоновичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

58.    Про надання дозволу гр. Луценку Івану Антоновичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

59.    Про надання дозволу гр. Погребняку Борису Васильовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області (0,91 умовних кадастрових гектарів).

60.    Про надання дозволу гр. Погребняку Борису Васильовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області (4,27 умовних кадастрових гектарів).

61.    Про надання дозволу гр. Прісюк Людмилі Іванівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

62.    Про надання дозволу гр. Солоп Валентині Іванівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

63.    Про надання дозволу гр. Хоружевському Олексію Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

64.    Про надання дозволу гр. Хоружевському Олексію Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

65.    Про надання дозволу гр. Черняєвій Тетяні Вікторівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

66.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Слобченку Олександру Григоровичу за адресою с. Межиріч, пров. Крайній, 3 а.

67.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Сові Катерині Іванівні за адресою с. Межиріч, вул. Молодіжна, 24.

68.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Черняєвій Тетяні Вікторівні за адресою с. Домаха, пров. Молодіжний, 1.

69.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Шевченку Антону Геннадійовичу за адресою с. Оженківка, пров. Широкий, 16.

70.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Шевченку Антону Геннадійовичу за адресою с. Оженківка, пров. Широкий, 14.

71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Шевченку Антону Геннадійовичу за адресою с. Оженківка, пров. Широкий, 14.

72.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Шуляк Людмилі Іванівні за адресою с. Межиріч, вул. Спортивна, 1.

73.    Про передачу в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Кудрицькому Володимиру Вікторовичу на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

74.    Про передачу в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Макогон Діані Олексіївні на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

75.    Про передачу в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Половному Сергію Івановичу на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

76.    Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр. Приходько Олені Юріївні на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

77.    Про дозвіл на поділ земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності  площею 4,7425 га за кадастровим номером 1223582300:01:001:1596 на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади в особі Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

78.    Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства та передачу у  власність земельної ділянки гр. Крайній Ользі Іванівні на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

79.    Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства та передачу у  власність земельної ділянки гр. Чумак Марії Павлівні на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

80.    Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства та передачу у  власність земельної ділянки гр. Чумаку Олександру Анатолійовичу на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

81.    Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства та передачу у  власність земельної ділянки гр. Буткевич Галині Миколаївні на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

82.    Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства та передачу у  власність земельної ділянки гр. Буткевич Наталії Володимирівні на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

83.    Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства та передачу у  власність земельної ділянки гр. Вітковській Елеонорі Валеріївні на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

84.    Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства та передачу у  власність земельної ділянки гр. Білокур Лідії Василівні на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

85.    Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність у разі зміни їх цільового призначення гр. Дихтяренко Владиславу Юрійовичу в с. Межиріч вул. Н- Левицького,33 на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

86.    Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства та передачу у  власність земельної ділянки гр. Кулику Володимиру Павловичу на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

87.    Про відмову у  наданні  дозволу гр. Зарожевській Ользі Григорівні  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства  на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради.

88.    Про відмову у  наданні  дозволу гр. Зарожевському Григорію Івановичу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства  на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради.

89.     Про відмову у  наданні  дозволу гр. Зарожевському Едуарду Павтокановичу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства  на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради.

90.    Про відмову у  наданні  дозволу гр. Трофименку Олексію Миколайовичу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства  на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради.

91.    Про відмову у наданні дозволу на складання  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради  Павлоградського району Дніпропетровської області гр.  Верецун Дмитру Миколайовичу.

92.    Про відмову у  наданні  дозволу гр. Панченко Дар’ї   Романівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства  на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради.

93.     Про відмову у  наданні  дозволу гр. Габдрафікову Олегу Радиславовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства  на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради.

94.    Про відмову у  наданні  дозволу гр. Дуднику Євгенію Вікторовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства  на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради.

95.    Про відмову у  наданні  дозволу гр. Чорній Людмилі Вікторівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства  на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради.

96.    Про відмову у  наданні  дозволу гр. Чорному Олегу Борисовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства  на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради.

97.     Про відмову гр. Кондрачуку Олександру Михайловичу у наданні  дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою    щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)    для  будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд за адресою с. Булахівка вул. Центральна 18 Л, вул. Центральна 18,К  Павлоградського району Дніпропетровської області.

98.    Про відмову у  наданні дозволу на складання  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради  Павлоградського району Дніпропетровської області гр. Довгополому Віталію Олексійовичу.

99.    Про  відмову у наданні дозволу на складання  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність для  ведення особистого селянського господарства  на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради  Павлоградського району Дніпропетровської області гр. Петлі Софії Романівні.

100.    Про  відмову у наданні дозволу на складання  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність для  ведення особистого селянського господарства  на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради  Павлоградського району Дніпропетровської області гр. Трофименку В’ячеславу Валерійовичу.

101.    Про надання у тимчасове користування земельної ділянки гр. Гуртовій Надії Миколаївні за адресою с. Новоолександрівське, вул. Гагаріна.

102.    Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради  Павлоградського району Дніпропетровської області гр. Андреасян Даяні Ашотівні.

103.    Про надання згоди на поділ земельних ділянок за кадастровими номерами 1223583800:01:003:0756 на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади в особі Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

104.    Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради  Павлоградського району Дніпропетровської області гр. Буткевич Марії Іванівні.

105.    Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради  Павлоградського району Дніпропетровської області гр. Вовченко Ользі Ярославівні.

106.    Про надання гр.  Кириченко Наталії Костянтинівні  дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1000 га для городництва та  передачі в оренду земельної ділянки    розташованої в межах  с. Булахівка Павлоградського району.

107.     Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради  Павлоградського району Дніпропетровської області гр. Козянку Владиславу Сергійовичу.

108.    Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради  Павлоградського району Дніпропетровської області гр. Козянку Ярославу Сергійовичу.

109.    Про надання гр.  Крайній Ользі Іванівні  дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2.0000 га для сінокосіння і випасання худоби та  передачі в оренду земельної ділянки    розташованої в межах  с. Карабинівка  вул.. Шевченка Павлоградського району.

110.    Про надання  дозволу  гр.  Лунів Світлані Григорівні  на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості ) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   в  с. Булахівка Павлоградського району  вул.. Папаніна,26.

111.    Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради  Павлоградського району Дніпропетровської області гр. Монах Наталії Володимирівні.

112.    Про відмову у наданні  дозволу на складання  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради  Павлоградського району Дніпропетровської області гр. Пелін Поліні Сергіївні.

113.    Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради  Павлоградського району Дніпропетровської області гр. Подушка Оксані Володимирівні.

114.    Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради  Павлоградського району Дніпропетровської області гр. Подушка Олександру Олексійовичу.

115.    Про надання  дозволу  гр.  Ситнику Олександру Миколайовичу на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості ) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   в  с. Булахівка Павлоградського району  вул.  Центральна,9.

116.    Про   надання дозволу на складання  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність для  ведення особистого селянського господарства  на території Межиріцької сільської об’єднаної територіальної громади, в особі Межиріцької сільської ради  Павлоградського району Дніпропетровської області гр. Скрипнику Єгору Андрійовичу.

117.    Про надання  дозволу  гр.  Федоровій Ганні Сергіївні  на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості ) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   в  с. Булахівка Павлоградського району  провул. Травневий,5.

118.    Про надання гр.  Шанько Тетяні Сергіївні  дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500 га для городництва та  передачі в оренду земельної ділянки    розташованої в межах  с. Булахівка Павлоградського району.

119.     Про  реєстрацію земельної ділянки  за кадастровим номером 1223582300:01:001:1596 площею 4,7425 га.

120.    Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства та передачу у  власність земельної ділянки гр. Колімбет Світлані Вячеславівні на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

121.    Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства та передачу у  власність земельної ділянки гр. Круговій Ользі Юріївні на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

122.    Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства та передачу у  власність земельної ділянки гр. Круговому Ігору Юрійовичу на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

123.    Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства та передачу у  власність земельної ділянки в межах с. Карабинівка гр. Лагуненку  Миколі Сергійовичу на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

124.    Про передачу в оренду гр.   Лагуненку Миколі Миколайовичу земельної ділянки для сінокосіння  та випасання худоби  площею 2,7568 га за кадастровим номером 1223583800:01:002:0446 розташованої  на території   Межиріцької сільської  об’єднаної територіальної громади в особі Межиріцької сільської ради.

125.    Про надання  дозволу  гр.  Липкі Людмилі Степанівні на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості ) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   в  с. Карабинівка Павлоградського району  вул.  Озерна,28.

126.    Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства та передачу у  власність земельної ділянки гр. Рябку Євгенію Юрійовичу на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

127.    Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства та передачу у  власність земельної ділянки гр. Ставицькій Анні Олегівні на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

128.    Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства та передачу у  власність земельної ділянки гр. Ставицькому Олегу Миколайовичу на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.

129.    Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства та передачу у  власність земельної ділянки гр. Ставицькому Сергію Миколайовичу на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області.


Сільський голова                                                            Клавдія МОНАХ

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux